Kupón: CUBOT King Kong 3 64GB s plným LTE, vodotesnosť, NFC, ohromná 6000 mAh batéria, cena 153.99€

Spoločnosť Cubot prichádza na trh s novým modelom smartfónu.

Smartfón Cubot King Kong 3 získava 5.5 palcový displej s rozlíšením HD+. Procesorom nového smartfónu je Helio P23 taktovaný na frekvenciu 2.5 GHz, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Nový model získava hlavný fotoaparát duálny 13 a 2 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň až 6000 mAh, ktorú je možné dobíjať prostredníctvom USB typu C konektora. Smartfón je taktiež vodotesný s certifikáciou IP68 (1m hĺbky po dobu 30.min). Uvedenému modelu nechýba NFC technológia pre platby, takatiež smartfón obsahuje duálnu Wifi, snímač otlačkov sa nachádza na zadnej strane. Operačným systémom smartfónu je Android 8.1, nechýba plná podpora LTE sietí, slovenčina. Uvedený model taktiež zvláda extrémne teploty od -30 stupňov celzia, po +60 stupňov celzia.

Cena v predaji sa pohybuje v  cene na úrovni 159.30€.

Vďaka kupónu: GBSALESXT01

cena klesne na hodnotu: 153.99€.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Cubot King Kong 3

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť