Kupón v poľskom sklade: 360 S6 umýva vodou, prepojiteľný so smartfónom len 268.20€ z pôvodných 312.90€

Medzi užitočné produkty do domácnosti patria robotické vysávače. V tomto roku ich popularita rastie neuveriteľným tempom.

Čínska spoločnosť 360 pricháza na trh so svojím prvým vlastným robotickým vysávačom. Ako môžeme vidieť, dizajn nového vysávača spoločnosti 360 bol inšpirovaný dizajnom Xiaomi vysávača. Nový vysávač je rovnako možné spárovať s aplikáciou v smartfóne, v ktorej taktiež ako u Xiaomi vysávača môžme vidieť trasu vysávania.

Na jedno nabitie robot vydrží približne 2 hodiny vysávania. Ak je batéria na nízkej úrovni, aj tento vysávač sa automaticky napojí na dock nabíjaciu stanicu. Vysávač bez problémov prekoná aj prahové lišty do výšky 1.5 cm. Uvedený model taktiež obsahuje funkciu umývania vodou – obsahuje zásobník na vodu.

Jeho cena v predaji v poľskom sklade sa pohybuje v cene 312.90€.

Vďaka kupónu: 360S6PL

cena klesne na hodnotu: 268.20€.

Vysávač je vo verzií GLOBAL určený pre všetky trhy.

Poštovné z poľského skladu je v cene 6.33€ s dobou doručenia 3 – 5 dní. Keďže sa produkt nachádza v poľskom sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Označenie poľského skladu je FAST-08.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 360 vysávač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť