Nepremeškaj: HIMO z platformy Xiaomi Youpin s dojazdom až 50 kilometrov len 418.30€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami na svojej platorme Xiaomi Youpin spustila predaj nového bicykla HIMO. 

HIMO V1 elektrický bicykel obsahuje lítiové batérie. Na jedno nabitie udávaný dojazd bicykla je na úrovni 50 kilometrov v moped režime, v štandardnom režime 30 kilometrov. Bicykel taktiež obsahuje displej na ktorom je udávaná aktuálna rýchlosť, dojazd, prejdená vzdialenosť. Vďaka certifikácií IP54 tachometru neuškodí dážď.

Nový bicykel je ľahko skladateľný a váži približne 16.7 kg. Rám je vyrobený z hliníkovej zliatiny špeciálne skonštruovanej tak, aby vydržala namáhanie aj motora a batérie, ktoré sa nachádzajú v strednej časti rámu. Bicykel obsahuje vysoko účinný kotúčový brzdový systém s brzdným účinkom 4 metrov na suchom povrchu, 6 metrov na mokrom povrchu. Sedadlo je vyrobené z nepremokavého penového poťahu. Maximálna rýchlosť bicykla sa pohybuje na úrovni 20 km / h, pričom maximálna záťaž je na úrovni 100 kg.

Jeho cena v e-shope v rámci výpredajov bola znížená na hodnotu 418.30€.

Poštovné Express For Electric Bicycle Only je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Dostupná je oranžová farebná varianta pre doručenie na Slovensko.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom HIMO

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť