Nový dron ľudia milujú: Xiaomi FIMI s výdržou 25. minút, dosah 1 km, s displejom v ovládači len 267€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nový dron.

V predaji zahraničného e-shopu sa objavil nový model dronu Xiaomi FIMI. Novému dronu nechýba kamera s možnosťou nahrávania Full HD videii. Vďaka batérii s kapacitou 2000 mAh dron vydrží až 25. minút používania na jedno nabitie. Ovládač dronu obsahuje 4.3 palcový farebný displej, ktorý dokáže zobrazovať online prenos lietania. Novému dronu nechýba GPS modul vďaka ktorému sa dron vráti na pozíciu odkiaľ vyštartoval. Taktiež nechýba funkcia sledovania užívateľa. K ovládaču drona je taktiež možné pripojiť externý monitor alebo okuliare určené pre drony. Taktiež dron obsahuje špeciálny DIY port, vďaka ktorému je možné k dronu pripojiť ďalšie periférie ako rôzne svetlá, svetelné pásy.

V zahraničnom e-shope dron sa pohybuje v 17% zľave, v predajnej cene: 267€. Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express, ktoré je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. K dronu nechýbajú prvé recenzie od zákazníkov.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom FIMI dron

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše