Xiaomi trezor je tu: Odomknutie smartfónom, oceľová konštrukcia a nízka cena

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším novým produktom.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti aj nový produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane. Novým produktom je Xiaomi Cayo Smart Safe, inteligentný trezor. Na jeho výrobe sa podieľa dodávateľská spoločnosť Ningbo Lejia Security Technology Co., Ltd. Okrem nastavenia klasického uzamknutia na základe pin kódu trezoru nechýba taktiež spárovanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne, vďaka ktorej je možné taktiež trezor odomknúť. 

Jeho rozmery sú na úrovni 40 x 30 x 30 cm. Vytvorený je z jedného kusu kovu ukončeného laserovou technológiou. Konštrukcia je vyrobená z ocele s pevnosťou dosahujúcou 345PA, ktorá bola certifikovaná voči nárazom, prachu, korózii. Medzierky medzi dvierkami a telom trezoru sú menšie ako 0.5 mm, čo zabraňuje zlodejom vylomiť dvierka. Vnútorná strana trezoru je vyplnená špeciálnym materiálom, ktorý odoláva vysokej teplote, je odolný voči vlhkosti, plesniam, prachu, antistatike, nárazom. Či už sú to šperky, hodinky, fotografie, luxusný tovar, kultúrne pamiatky, všetko zostane v pôvodnom stave, ako pred vložením do trezoru.

Možné je nastaviť až 8 ciferný pin, kedy po jeho správnom vložení sa dvierka trezoru automaticky otvoria. Taktiež ak sa niekto pokúša manipulovať s trezorom, alebo ho chce premiestniť senzor v trezore spustí alarm, kedy majiteľovi príde notifikácia do smartfónu.

Cena nového trezoru sa v crowdfundingovej kampani v Číne pohybuje na úrovni v prepočte 52€.

Zdroj: https://www.xiaomitoday.it

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše