Kupón: Dotykový 360° otočný Teclast s SSD diskom, snímačom otlačkov za 364.90€ z pôvodných 382.70€

Spoločnosť Teclast, ktorá je známa výrobou notebookov a tabletov za nízke ceny pred pár týždňami do predaja oficiálne zaradila nový notebook.

Nový notebook Teclast F6 Pro obsahuje 13.3 palcový displej dotykový displej s rozlíšením Full HD. Procesorom nového notebooku je Intel Core m3-7Y30 taktovaný na frekvenciu 1.0 GHz, s Turbo Boost do frekvencie 2.6GHz. Grafickú kartu obsahuje integrovanú Intel HD Graphic 615. Notebook získava RAM s kapacitou 8GB, interné úložisko typu SSD M.2 s kapacitou 128GB.

Na nabíjanie slúži USB port typu C. Taktiež notebook obsahuje slot na Micro SD karty, 2x USB port 3.0. Kapacita batérie dosahuje úroveň 5000 mAh, ktorá zaručuje približne 4 – 5 hodín používania. Operačným systémom notebooku je Windows 10 v angličtine, možné je stiahnúť aj ostatné jazyky prostredníctvom Wifi. Nechýba snímač otlačkov prstov.

Nový notebook sa nachádza v predaji v cene 382.70€.

Vďaka kupónu: GBLIVETC20

cena klesne na hodnotu 364.90€. 

Taktiež je možný výber poštovného typu EU  Priority Line v sume 2.68€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Notebook Teclast F6 Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť