Sen je realitou (a kupón): V EU sklade 108 cm Xiaomi Tv GLOBAL so slovenčinou konečne v predaji

Konečne sme sa dočkali.

Xiaomi televízory sa doteraz predávali so všetkými jazykmi v GLOBAL variante len na indickom trhu. Televízory postupne prichádzajú do Európy!

V predaji Aliexpressu je možné kúpiť Xiaomi Tv s uhlopriečkou 108 cm, s rozlíšením Full HD, v spomínanej GLOBAL variante, ktorá obsahuje aj slovenčinu, alebo češtinu. Televízia obsahuje rovnaké užívateľské Android rozhranie, ako Xiaomi televízne boxy. Obsahuje 1GB RAM, 8GB interné úložisko, taktiež nechýba Google Play aplikácia pre inštalovanie ďalších aplikácii. Nechýbajú 3x USB porty, 3x HDMI porty, ako aj sieťový adaptér, nechýba Wifi. Vďaka aplikácii Google Cast je možné jednoducho prostredníctvom Wifi streamovať obsah zo smartfónu alebo notebooku do Tv. Xiaomi Tv je v predajoch veľmi úspešná nechýba až 281 feedbackov od zákazníkov.

Aktuálne je možné Tv kúpiť z poľského alebo zo španielskeho skladu v cene v 24% zľave, v cene 285.84€.

Na stránke produktu je ale ešte možné uplatniť zľavový kupón, kliknutím na tlačítko Get Seller Coupons, následne kliknutím na prvé tlačítko Get It Now. V tom prípade sa aplikuje zľavový kupón v hodnote 2.73€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Tv 4A 108 cm uhlopriečka

Výsledná cena tak predstavuje hodnotu: 283.11€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše ako CLO/DPH sa neplatia pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Tv 4A 108 cm uhlopriečka

Spoločnosť Xiaomi zaznamenáva rekord: 1 milión predaných Mi TV 4A behom 8 mesiacov!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť