Teraz sa oplatí: Xiaomi nočný pohybový senzor s napájaním zo zásuvky od 7.16€, poštovné zadarmo

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nový nočný senzor.

Predchádzajúce verzie nočných pohybových senzorov sa predávali pod podznačkou Mijia a boli napájané prostredníctvom bateriek, alebo integrovanej batérie.

Nová varianta nočného pohybového senzoru rovnako získava rovnaký dizajn ako Mijia pohybové nočné senzory, na výrobe sa ale podieľa spoločnosť Yeelight.

Rovnako ako u prechádzajúcich verzií aj tento model je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa lampa zapne pri detekcii pohybu. 

Senzor sníma vzdialenosť 3m po bočných stranách, 7 m po strane pred svetlom. Osvetlenie je žltej farby a zostáva zapnuté 30 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb. Senzor je napájaný prostredníctvom elektrickej siete.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 7.16€. Poštovné je zadarmo. Možné je si objednať snímač aj s EU adaptérom v balení, s ním sa cena pohybuje na úrovni 8.05€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight nočný pohybový senzor

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť