Ultrabook Chuwi AeroBook láme na Indiegogo rekord: Prekonal hranicu 615%, získava USB C

Čínska spoločnosť Chuwi, ktorá sa zameriava na predaj cenovo dostupných tabletov a notebookov koncom minulého mesiaca spustila crowdfundingovú kampaň na Indiegogo.

V kampani spoločnosť ponúka nový ultrabook Chuwi Aerobook, ktorý získava 13.3 palcový IPS displej s rozlíšením Full HD, jeho bočné rámčeky sú tenké na úrovni 0.5 cm. Jeho procesorom je Intel Core 6. generácie, M3-6Y30. Kapacitu RAM získava na úrovni 8GBinterné úložisko na úrovni 128GB, ktoré je možné rozšíriť až do kapacity 1 TB. Spoločnosť udáva výdrž na jedno nabitie na úrovni 8 hodín. Získava dva USB 3.0 porty, slot pre Micro SD karty, audio jack, HDMI.

Behom pár dní spoločnosť spoločnosť prekonala 100% finančný cieľ pre spustenie výroby, až 384%. V súčasnosti produkt prekonal hranicu až 615%. Aktuálne vďaka veľkému úspechu sa spoločnosť v kampani rozhodla pridať do notebooku ďalší USB port typu C zadarmo.

Cena v predpredaji sa pohybuje na úrovni 350€, prvé zásielky zákazníkom v apríli.

Odkaz: https://www.indiegogo.com/projects/aerobook-the-most-affordable-widescreen-laptop/x/10924448#/

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť