Kupón: Nová Xiaomi kamerka s funkciou Gateway v predaji za 38.38€

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so svojou podznačkou Aqara v minulom mesiaci prišla na trh s novou kamerkou.

Novým produktom je kamerka do domácnosti Xiaomi Aqara G2 (Gateway edicia). Práve vďaka Gateway funkcii táto kamerka slúži ako základňa ku ktorej sa môžu pripojiť ostatné snímače v domácnosti. Napríklad Xiaomi teplomer, snímače pohybu, vypínače, tlačítka. Spodná strana kamerky obsahuje silný magnet vďaka ktorému je ju možné umiestniť na kovové povrchy, taktiež je kamerku možné uchytiť na stenu, alebo dokonca na strop. Snímač kamerky je 2 megapixelový, nechýba 8 infračervených svetiel, ktoré poskytujú viditeľnosť aj v noci do vzdialenosti až 8 metrov. Kamerke nechýba funkcia AI, vďaka ktorej dokáže rýchlo zistiť, či pohyb v zornom poli je spôsobený osobou. Vďaka tejto funkcii nevyvolá poplach ak by sa v domácnosti nachádzalo zviera. Nechýba slot pre Micro SD karty, kedy je možné videá nahrať automaticky na cloud. Taktiež nechýba podpora videohovoru, kedy stlačením tlačidla sa spustí 15 sekundové video, ktoré sa automaticky odošle majiteľovi.

Jaj cena v predaji sa pohybuje na úrovni 44.63€.

Vďaka kupónu: DAQG2

cena klesne na hodnotu: 38.38€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 4.33€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kamerka

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť