Exkluzívny 209€ kupón: Nový model dronu DJI MAVIC 2 Zoom za 959.40€ z pôvodných 1169.10€

Spoločnosť DJI prichádza na trh s novou generáciou dronov DJI Mavic 2 PRO a model DJI Mavic 2 ZOOM. Tieto nové modely boli predstavené v auguste.

Dron DJI Mavic 2 ZOOM patrí medzi profesionálne drony. Dron obsahuje kameru s rozlíšením 12 megapixelov, ktorá nahráva videá vo formáte 4K. Fotografie je možné vytvoriť až do rozlíšenia 48 megapixelov. Nechýba 3 osová stabilizácia obrazu. Ovládanie dronu je možné až na 8 kilometrov. Vďaka batérií s kapacitou 3850 mAh dokáže dron na jedno nabitie lietať približne 31. minút. Dron je taktiež kompatibilný s VR náhlavnou sadou DJI Googles, nechýba sledovanie osoby, nastavenie automatického lietania v určitých oblastiach. K dronu je dodávaný samozrejme ovládač, nechýba sledovanie prenosu prostredníctvom aplikácie v smartfóne.

Cena dronu sa pohybuje na úrovni 1169.10€.

Vďaka kupónu s názvom: GBDJIZOOM5

cena klesne na hodnotu: 959.40€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s dronom DJI Mavic 2 ZOOM

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť