Exkluzívny kupón: Xiaomi Mi Play 64GB GLOBAL za 116.05€ z pôvodných 142.84€

Spoločnosť Xiaomi tak ako sľúbila predstavila pred pár týždňami nový model smartfónu.

Smartfón Xiaomi Mi Play získava 5.84 palcový displej s rozlíšením Full HD+. Procesorom nového smartfónu je Helio P35, ktorý je vyrábaný 12 nm procesor, taktovaný na frekvenciu 2.3 GHz. V testoch AnTutu je procesor porovnateľný s procesorom Snapdragon 625. Kapacita RAM dosahuje úroveň 4GB, interné úložisko na úrovini 64GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát nový model obsahuje duálny 12 a 2 megapixelový, predný fotoaparát smartfón obsahuje 8 megapixelový. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3000 mAh. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Na nabíjanie slúži USB port typu C.

Jeho cena v GLOBAL variante určenej pre EU trhy s EU adaptérom, aktualizáciami, slovenčinou so 4GB RAM, 64GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 142.84€.

Vďaka kupónu: 5BGXMP

cena klesne na hodnotu: 116.05€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 1.18€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi Play 64GB GLOBAL

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť