Exkluzívny kupón: Xiaomi Pro kolobežka s vyšším dojazdom za 487.01€ z pôvodných 522.75€

 

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalšou generáciou kolobežky.

Nová Xiaomi Mijia Scooter Pro dizajnovo je podobná predošlej generácii kolobežky. Po novom kolobežke nechýba farebný displej na ktorom sa zobrazuje aktuálna rýchlosť. Možné je nastavenie 3 režimov jazdy, ECO, D a S režim. Každý režim disponuje maximálnou rýchlosťou. Režim ECO dosahuje rýchlosť 15 km / h, režim D rýchlosť 20 km / h, režim S dosahuje 25 km / h. V režime ECO kolobežka dosahuje dojaz na úrovni až 45 kilometrov. V predošlej generácii kolobežka dosahovala dojazd na úrovni 30 kilometrov.

Cena novej kolobežky sa v predaji pohybuje na úrovni 522.75€.

Vďaka kupónu: HUpro

cena klesne na hodnotu: 487.01€. Poštovné European Railway Direct Mail je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Scooter Pro

Aktuálne je možné kúpiť s kupónom lacnejšie aj predošlú generáciu Xiaomi kolobežky.

Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 25km/h, tento model kolobežky je vyššia verzia s dojazdom 30 km na jedno nabitie. Maximálna nosnosť je 100kg. Kolobežka disponuje tzv. kinetickým energetickým módom, vďaka ktorému energia v batériach je dobíjaná pri voľnej jazde bez zapnutia pohonu. Na volante obsahuje 4 LED diódky, ktoré udávajú zostávajúcu kapacitu batérie. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie.

Cena kolobežky sa pohybuje v cene 406.59€.

Vďaka kupónu: HU365

jej cena klesne na hodnotu: 303.82€. Uvedená cena je konečná bez ďalších poplatkov navyše pri doručení. Poštovné European Railway Direct Mail je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kolobežka

Cena na Slovensku sa pohybuje na úrovni od 380€.

 

 

Zdroj: https://item.mi.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť