Kupón: Ticwatch Pro s dvomi displejmi, NFC, výdržou až mesiac za 186.85€ z pôvodných 195.75€

Zahraničný e-shop Geekbuying si pripravil zľavový kupón pre hodinky Ticwatch Pro.

Hodinky Ticwatch Pro získavajú dva displeje s uhlopriečkou 13.9 palca, farebný OLED panel a čiernobiely LCD panel. Práve LCD panel je vhodný pre zobrazovanie nenáročných informácií, pri tomto režime displeja hodinky vydržia až 30 dní v pohotovostnom režime, tento režim sa nazýva Essential Mode. Pri zobrazovaní farebného displeja -Smart Mode hodinky vydržia 2 – 5 dní používania.

Hodinkám taktiež nechýba snímač tepu, podpora NFC platieb, GPS modul. Operačným systémom hodiniek je Android Wear, taktiež je možné inštalovať aplikácie z Google Play Store. Hodinkám nechýba 4GB interné úložisko, taktiež vodotesnosť IP68, vďaka ktorej sú vodotesné do hĺbky 1 metra po dobu 30. minút. Takiež hodinkám nechýba Google Asistent.

Ich cena sa pohybuje na úrovni: 195.75€.

Vďaka kupónu: JSGEBAAA

cena klesne na hodnotu: 186.85€. Odporúčame vybrať poštovné typu HKEU Priority Line v sume 7.34€, kedy ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s hodinkami Ticwatch Pro

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť