Kupón: Xiaomi Black Shark 64GB GLOBAL za 302.32€ z pôvodných 311.21€

Spoločnosť Xiaomi pod značkou Black Shark v minulom roku predstavila svoj prvý herný smartfón.

Smartfón Black Shark prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením Full HD+, s pomerom strán na úrovni 18:9. Smartfón obsahuje špičkový procesor Snapdragon 845 s grafickým adaptérom Adreno 630. Smartfón obsahuje RAM s kapacitou 6GB alebo 8GB, interné úložisko s kapacitou 64GB alebo 128GB. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4000 mAh, ktorú je možné nabíjať prostredníctvom Quick Charge 3.0. rýchlonabíjania.

Smartfón obsahuje tlačítko, ktorým sa aktivuje tzv. Shark režim. Práve tento režim dodá smartfónu vysoký výkon, smartfón obsahuje systém s kvapalinovým chladením. Hlavný fotoaparát smatfón obsahuje duálny 20 a 12 megapixelový, predný fotoaparát až 20 megapixelový. Smartfón je možné odomknúť prostredníctvom snímača otlačkov prstov na prednej strane, alebo prostredníctvom funkcie rozpoznávania tváre majiteľa. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Smartfón beží na operačnej nadstavbe Joy UI, ktorá je miernou úpravou systému MIUI, v tejto nadstavbe je možné pripojiť aj Xiaomi MIUI účet. Na zadnej strane smartfón obsahuje svietiace logo, ktoré slúži ako notifikačná dióda. Notifikáčná dióda sa taktiež nachádza na prednej strane smartfónu.

Uvedený model sa nachádza v predaji v GLOBAL variante so všetkými jazykmi, nechýba plná podpora LTE sietí.

Cena smartfónu so 6GB RAM a 64GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 311.21€.

Vďaka kupónu: JAZTMENL

cena klesne na hodnotu: 302.32€.

Poštovné HKEU Priority Line je v cene 3.11€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Black Shark 64GB GLOBAL

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť