Kupón: Xiaomi DOCTOR·B BET zubná kefka za 21.01€ z pôvodných 24.97€

 

Spoločnosť nedávno na svojej platforme predstavila zubnú kefku Xiaomi Shell Doctor Sonic. Zubnej kefke nechýba odolnosť voči vode s certifikáciou IPX7. Motorček v zubnej kefke dosahuje 31 000 úderov za minútu pri zachovaní nízkej hladiny hluku. Priemer štetín zubnej kefky je na úrovni 5.5 mm. Tento model zubnej kefky je jemnejší. Zubná kefka má hmotnosť iba 90 gramov s priemerom 2.5 cm. Na prednej strane sa nachádza tlačítko pre zapnutie / vypnutie, automaticky po dvoch minútach sa zubná kefka vypne. Na výber sú 2 režimy čistenia. Zubná kefka obsahuje dve LED diódky. Kefka sa nabíja prostredníctvom magnetického indukčného stojanu, ktorý je súčasťou balenia. Na jedno nabitie zubná kefka vydrží približne 21 dní používania.

Cena kefky aktuálne sa pohybuje v cene 24.97€.

Vďaka kupónu: 6ba6cc

cena klesne na hodnotu: 21.01€. Najlacnejšie poštovné je v cene 1.52€. Poštovné EU Priority Line pri ktorom neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení je v cene 2.60€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom zubná kefka

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť