Nepremeškaj: Xiaomi Mi8 Pro 128GB GLOBAL so snímačom otlačkov v displeji za 405€

Zahraničný e-shop znížil cenu modelu Xiaomi Mi8 Pro, ktorý obsahuje snímač otlačkov v displeji.

V porovnaní so smartfónom Xiaomi Mi8 Explorer Edition, nový model Mi8 Pro získava nové farebné prevedenia, snímač otlačkov prstov v displeji je o 29% rýchlejší ako u modelu Mi8 Explorer Edition.

Smartfón Xiaomi Mi8 Pro prichádza so 6.21 palcovým AMOLED displejom s rozlíšením Full HD+, v pomere 18.7 : 9. Smartfón obsahuje vlajkový procesor Snapdragon 845. Získava 128GB interné úložiskoRAM je na úrovni 6GB alebo 8GB.

Predný fotoaparát smartfón získava 20 megapixelový, hlavný fotoaparát smartfón získava duálny 20 a 12 megapixelový, kedy fotoaparát smartfónu patrí medzi jeden z najlepších na trhu. V teste DxOmark fotoaparát dosiahol 105 bodov. Nechýba duálny GPS čip, ktorý je presnejší. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3000 mAh.

Smartfón získava priehľadné farebné prevedenie rovnako ako u modelu Mi8 Explorer Edition, nové farebné prevedenie smartfón získava čierne, zlato-ružové.

Uvedená verzia je v GLOBAL variante s plným LTE, EU adatpérom, slovenčinou. Táto varianta je totožná, ktorá sa predáva na Slovensku.

Jeho cena vo verzii s 8GB RAM, 128GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni: 405€.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi8 Pro GLOBAL

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť