Otestovali sme Xiaomi ROBOROCK, ktorý aj umýva vodou: Perfektne riešená vodná nádržka!

Xiaomi vysávače patria medzi najpopulárnejšie vysávače na trhu.

Verziu vysávača Xiaomi ROBOROCK, ktorá umýva vodou, sme otestovali.

Rovnako ako u prvej generácie vysávača, nechýba jednoduché spárovanie vysávača s aplikáciou Mi Home v smartfóne. Spárovanie prebehlo bezproblémovo, bez žiadnych komplikácii. Rovnako ako u prvej generácie vysávača, je možné vybrať niekoľko režimov vysávania, nastavenie časov pre vysávanie, v aplikácií je všetko nastavenie vysávača rovnaké ako u prvej generácie. Testovali sme EU verziu vysávača s EU adaptérom, rovnako ako u čínskej verzie, aj u tejto verzie je možné vybrať na mapke mapovanej miestnosti určitý úsek, ktorý má vysávač vysávať, čiže u vysávača funguje funkcia určitej časti vášho domu alebo bytu, ktorú chcete vysávať, napríklad niektorú miestnosť.

A to najlepšie! Akým spôsobom je riešená vodná nádržka? Kde sa nachádza? Predsa vo vysávači žiadna nádržka nieje, tak kde je?

Vodná nádržka je nezávislá od vysávača. Toto je zaujímavé riešenie a hlavne pohodlné. Nádržka má približne 1 cm na výšku, ktorú naplníte vodou, kedy otvoríte jej uzáver, následne uzáver uzatvoríte. Na nádržke sa nachádza handrička, cez ktorú  voda z nádržky preniká. Handrička je na vodnej nádržke pripevnená gumeným vysúvacím mechanizmom a suchou páskou. To je skvelé v tom, že po umývaní podlahy handričku umyjete. V balení vysávača sa hneď nachádzajú dve handričky.

Výpredaje vrcholia: Xiaomi vysávač, ktorý umýva len 319.50€ z pôvodných 360€

Prekvapivo skvele tento mechanizmus funguje. Vôbec nádržka nepotrebuje žiadne elektronické napájanie. Na spodnú časť vysávača nádržku jednoducho násuvným úkonom pripevníte. Stlačením šedých tlačítok na bočnej strane nádržky nádržku z vysávača odstránite.

Vďaka tomto riešeniu, ako u mnohých vysávačov nie je voda zbytočne striekaná prostredníctvom trisiek na podlahu. Tento spôsob je efektívny v tom, že z nádržky uniká na podlahu voda rovnomerne, po celej šírke nádržky / handričky, zbytočne nie je veľa vody nanesenej na podlahu, podlaha rýchlo vyschne. Výhodou je, že podlahu môžete vysávať a súčasne umývať vodou.

 

Výpredaje vrcholia: Xiaomi vysávač, ktorý umýva len 319.50€ z pôvodných 360€

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť