Xiaomi Kingsmith K12 je nový bežecký pás s rýchlosťou až 12 km / h

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším novým produktom.

V čínskej crowdfundingovej kampani Xiaomi Youpin sa objavil nový bežecký pás s názvom Xiaomi Kingsmith K12. Na výrobe nového produktu sa podieľa spoločnosť Kingsmith. Ako môžeme vidieť na fotkách, nový bežecký pás je skladací, rozložiť je možné časť pre rukoväte. Bežecký pás poskytuje rýchlosti od 0.8 do 12 km / hod., oproti iným bežeckým Xiaomi pásom poskytuje aj beh, nie len svižnú prechádzku. Jeho šírka je na úrovni 480 mm, vyška na úrovni len 139 mm a poskytuje nosnosť na úrovni 100 kilogramov.

V porovnaní s podobnými bežeckými pásmi jeho motor je podľa výrobcu účinnejší o 29%, s maximálnym hlukom na úrovni 60 dB, s garantovanou životnosťou až 5000 hodín. Podlaha bežeckého pásu obsahuje integrovaný systém detekcie krokov, ktorý dokáže zachytiť polohu nôh a nezávisle meniť rýchlosť, ak je nastavený tento režim.

Na ovládanie bežeckého pásu nechýba aj diaľkové ovládanie s LED displejom, vďaka ktorému je možné meniť režimy rýchlosti, pauzu. Bežeckému pásu nechýba aj spárovanie s aplikáciou v smartfóne, KS +.

Jeho cena na čínskom trhu sa pohybuje na úrovni v prepočte 225€.

Zdroj: https://www.xiaomitoday.it

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť