Až 117€ kupón: Nová generácia Xiaomi HIMO V1S z vyššou rýchlosťou aj dojazdom 420.94€ z pôvodných 538.52€

Spoločnosť Xiaomi nedávno na svojej platorme Xiaomi Youpin spustila predaj nového bicykla HIMO. Tentokrát prichádza na trh najnovšia generácia V1S, oproti predchádzajúcej generácii V1.

HIMO V1 S elektrický bicykel obsahuje lítiové batérie. Na jedno nabitie udávaný dojazd bicykla je na úrovni 60 kilometrov v moped režime, v štandardnom režime 40 kilometrov. Bicykel taktiež obsahuje displej na ktorom je udávaná aktuálna rýchlosť, dojazd, prejdená vzdialenosť. Vďaka certifikácií IP54 tachometru neuškodí dážď.

Nový bicykel je ľahko skladateľný a váži približne 16.7 kg. Rám je vyrobený z hliníkovej zliatiny špeciálne skonštruovanej tak, aby vydržala namáhanie aj motora a batérie, ktoré sa nachádzajú v strednej časti rámu. Bicykel obsahuje vysoko účinný kotúčový brzdový systém s brzdným účinkom 4 metrov na suchom povrchu, 6 metrov na mokrom povrchu. Sedadlo je vyrobené z nepremokavého penového poťahu. Maximálna rýchlosť bicykla sa pohybuje na úrovni 25 km / h, predchádzajúca generácia HIMO V1 obsahuje rýchlosť 20 km / h,  maximálna záťaž je na úrovni 100 kg.

Jeho cena sa v predaji pohybuje na úrovni 538.52€.

Vďaka kupónu: BGHM01

cena klesne na hodnotu: 420.94€.

Poštovné European Railway Direct Mail je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi HIMO V1S

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť