Exkluzívne: Roborock S6 v predaji, rýchlejší o 20%, o 50% tichší

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S6 je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Vďaka novému algoritmu mapovania vysávač je o 20% rýchlejší pri používaní, o 50% tichší. Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku (aj mimo vášho domova), nastaviť časy plánovania vysávania.

Vysávač je mimoriadne tichý, rovnako ako u prvej generácie obsahuje batériu o kapacite 5200 mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Nový model obsahuje sací výkon je na úrovni 2000 pa. Rovnako výkon 2 000 pa obsahuje aj generácia Xiaomi vysávača, ktorý umýva vodou. Model získal vylepšenie v rozpoznávaní miestností, každá miestnosť je rozpozná a užívateľ si môže vybrať, ktoré miestnosti chce vysávať. Vysávač je vylepšený viac po softvérovej stránke. Pribudla funkcia zapamätávania poschodí v aplikácii. Taktiež nechýba aj hlasové ovládanie vysávača prostredníctvom hlasového asistenta Alexa. Tento model vysávača taktiež umýva vodou. Kapacita nádržky predstavuje úroveň 140 ml, box na odpad má kapacitu 480 ml.

Cena v predaji Gearbestu s a pohybuje na úrovni 546€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Roborock S6

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť