Exkluzívne: Vodotesný Ulefone Armor 5 s plným LTE, NFC, 5000 mAh, s bezdrôtovým nabíjaním len 140.24€

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene smartfón Ulefone Armor 5.

Smartfón Ulefone Armor 5 získava 5.85 palcový displej s rozlíšením 1512 x 720 pixelov. Procesorom smartfónu je Mediatek MTK6763 taktovaný na frekvenciu 2 GHz, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 16 a 5 megapixelový, predný fotoaparát 13 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň skvelých 5000 mAh.

Smartfónu nechýba podpora NFC platieb, plná podpora LTE sietí, nechýba slovenčina. Taktiež smartfón je možné nabíjať prostredníctvom bezdrôtovej technológie Qi Charge. Nechýba odomkutie smartfónu na základe rozpoznávania tváre majiteľa, alebo na základe snímaču otlačkov prstov, ktorý sa nachádza na zadnej strane smartfónu. Vďaka certifikácii IP68 smartfón je vodotesný do hĺbky 1 metra po dobu 30. minút.

Cena smartfónu v predaji bola znížená na hodnotu: 140.24€.

Poštovné typu Duty Free je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Do e-shopu TomTop cez naše tlačítko prejdite z pc, zo smartfónu presmerovanie nefunguje správne.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Ulefone Armor 5

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť