Exkluzívny kupón: Xiaomi Powerbank s kapacitou 20 000 mAh za 17.86€ z pôvodných 27.47€

Zahraničný e-shop Banggood ponúka vďaka kupónu lacnejšie Xiaomi Powerbanku s kapacitou 20 000 mAh.

Nová verzia Xiaomi Powerbank 2C má kapacitu 20 000mAh. Nechýba podpora rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Powerbanka je vyrobená z bieleho polykaronátu s ryhovanou textúrou. Jej hmotnosť je 358 gramov. V hornej časti sa nachádzajú 4 LED diódky, ktoré indikujú zostávajúcu kapacitu. Nabíjanie je obojsmerné, čiže ak Powerbanku nabíjate, môžete súčasne nabíjať svoje zariadenia z Powerbanky. Powerbanka má senzory na kontrolu teploty, ochrana vnútorného obvodu, ochrana proti preťaženému napájaniu, prepäťová ochrana. Tieto funkcie zaručujú vysokú spoľahlivosť produktu.

Aktuálna cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 27.47€.

Vďaka kupónu: 2cbmibn

cena klesne na hodnotu: 17.86€.

Poštovné je v cene: 3.04€. Výsledná cena na úrovni 20.90€. Keďže cena nepresiahne 22€, ďalšie poplatky navyše neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Powerbanka

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Nová generácia 10 000 mAh Powerbank 2

Spoločnosť Xiaomi koncom minulého roku vylepšila pôvodný model Xiaomi Powerbank 2i.

Powerbanka predstavuje kapacitu 10 000mAh, ktorá disponuje tenkým profilom. Tiež podporuje technológiu rýchlonabíjania, s ktorou sme sa stretli v powerbanke Mi Powerbank Pro. Vďaka tejto technológií nabijete smartfón rýchlejšie, ak podporuje technológiu rýchlonabíjania. Telo novej powerbanky ako u ostatných Xiaomi powerbaniek je hlinníkové. Nájdeme tu konektor Micro USB a dva USB porty. Taktiež sú tu 4 led diódky, vďaka ktorým zistíte zostávajúcu kapacitu batérie.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 21.18€.

Vďaka kupónu: a2fsre

cena klesne na hodnotu: 13.41€, poštovné je v cene 0.90€. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Powerbank 2i

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť