Kupón: 10.1 palcový Xiaomi Mi Pad 4 Plus s výdržou až 18 hodín len za 251.18€ z pôvodných 305.01€

Spoločnosť Xiaomi v auguste nečakane predstavila nový tablet Xiaomi Mi Pad 4 Plus.

Tablet Xiaomi Mi Pad 4 Plus získava 10.1 palcový displej s rozlíšením Full HD+. Nový tablet získava procesor Snadpragon 660, nechýba RAM s kapacitou 4GBinterné úložiská s kapacitou 64GB alebo 128GB. Hlavný fotoaparát nový tablet získava 13 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 8260 mAh. Novému tabletu nechýba duálna Wifi, audio jack, taktiež slot pre dátovú kartu.

Uvedená varianta je s GLOBAL ROM, ktorej súčasťou je aj slovenčina, aj aplikácia Google Play. Táto varianta neobsahuje aktualizácie nadstavby MIUI. Cena varianty so 64GB interným úložiskom sa pohybuje v cene: 305.01€.

Vďaka kupónu: 91c973

cena klesne na hodnotu: 251.18€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Pad 4 Plus

Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je v sume 1.18€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť