Kupón: 13.3 palcový ultrabook bez okrajov kláves za 232.54€ z pôvodných 241.48€

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene vďaka kupónu ultrabook spoločnosti Chuwi. Spoločnosť Chuwi sa zameriava na predaj cenovo dostupných tabletov a notebookov.

Nový notebook Chuwi LapBook SE získava 13.3 palcový displej s rozlíšením Full HD. Výhodou nového notebooku sú menšie rozmery oproti iným modelom, keďže v okolí klávesnice po bočných stranách sa nenachádza žiadny priestor navyše. Nový notebook získvaa procesor Gemini Lake N4100, grafický adaptér získava Intel® UHD Graphics 600.

Nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko typu s kapacitou 64 GB. Dokonca notebook obsahuje ešte 32GB úložisko typu eMMC navyše. Nechýbajú 2x USB 3.0 porty, HDMI port. Taktiež port pre Micro SD karty. Notebook vydrží až 8 hodín používania. Operačným systémom notebooku je Windows 10 samozrejme s možnosťou prepnutia jazyku aj na slovenčinu.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 241.48€.

Vďaka kupónu: CHUSE55

cena klesne na hodnotu: 232.54€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom ultrabook Chuwi

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť