Kupón: 8.4 palcový Chuwi Hi9 Pro s 2K, s LTE, GPS, SIM, Micro SD za 111.79€ z pôvodných 125.21€

Spoločnosť Chuwi, ktorá sa zameriava na predaj cenovo dostupných tabletov a notebookov má na trhu model so skvelými parametrami vzhľadom k skvelej cene produktu.

Tablet Chuwi Hi9 Pro získava 8.4 palcový displej s rozlíšením až 2K, sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Tablet obsahuje procesor Helio X20, grafický adaptér Mali-T880, nechýba RAM s kapacitou 3GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 128GB. Hlavný fotoaparát tablet obsahuje 8 megapixelový, predný fotoaparát 5 megpaixelový. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Tabletu nechýba vstup pre dátovú kartu – plná podpora LTE sietí / B20. Tablet dokonca obsahuje duálnu Wifi, aj GPS modul. Operačným systémom tabletu je Android Oreo. Kapacita batérie dosahuje úroveň 5000 mAh. Samozrejmosťou sú všetky jazyky aj so slovenčinou.

Cena tabletu sa pohybuje na úrovni 125.21€.

S kupónom: 46ac45

cena klesne na hodnotu: 111.79€. Poštovné EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s tabletom Chuwi Hi9 Pro

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť