Kupón: Xiaomi Mi A2 Lite 64GB GLOBAL za 132.76€ z pôvodných 170.44€

Xiaomi Mi A2 Lite získava 5.84 palcový displej s rozlíšením Full HD+. Smartfón získava procesor Snapdragon 625 taktovaný na frekvenciu 2.0 GHz, nebude chýbať RAM s kapacitou 3 alebo 4GBinterné úložisko s kapacitou 32 alebo 64GB. Smartfón získava hlavný fotoaparát duálny 12 a 5 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie nového modelu dosahuje skvelú úroveň 4000 mAh. Operačným systémom smartfónu je Android One.

Veľkou výhodou u nového modelu je, že obsahuje samostatné sloty na simkartu, čiže sloty pre 2x SIM + samostatný slot pre Micro SD kartu. Smartfón obsahuje plnú podporu LTE sietí, slovenčinu, EU adpatér. Uvedená verzia je totožná, ktorá sa predáva aj na Slovensku.

Cena smartfónu vo variante so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni: 170.44€.

Vďaka kupónu s názvom: 5MA2LCC

cena klesne na hodnotu: 132.76€. Poštovné typu EU Priority Line je v sume 1.87€,  pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi A2 Lite 64GB GLOBAL

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť