Kupón: Xiaomi Note 3 128GB s GLOBAL ROM, slovenčinou len 170.19€ z pôvodných 197.21€

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre smartfón Xiaomi Note 3.

Xiaomi Note 3 prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, ktorého okraje displeja majú minimálne rámčeky. Procesor smartfónu je Snapdragon 660. Smartfón obsahuje RAM na úrovni 6GB. Interné úložiská s kapacitou 64 a 128GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 12 megapixelový, predný fotoaparát smartfón obsahuje až 16 megapixelový. Batéria dosahuje úroveň 3500mAh, s podporou rýchlonabíjania. Na nabíjanie slúži USB port typu CSnímač otlačkov prstov sa nachádza na prednej strane smartfónu. Nechýba odomknutie smartfónu aj na základe rozpoznávania tváre.

Cena modelu vo variante so 6GB RAM a 128GB internom úložiskom sa pohybuje na úrovni: 197.21€.

Vďaka kupónu: 5BGN3

cena klesne na hodnotu: 170.19€Uvedená verzia obsahuje GLOBAL ROM – slovenčinu, frekvenciu B20 s LTE pásmom neobsahuje. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je v sume 2.55€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Note 3

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť