Realme X realitou: Bezrámčekový, vysúvací fotoaprát, snímač v displeji a cena len 218 dolárov

Značka Realme je podznačkou spoločnosti Oppo. Tentokrát oficiálne predstavila nový model smartfónu určený pre indický trh.

Smartfón Realme X získava 6.53 palcový AMOLED displej s rozlíšením Full HD+, displej pokrýva 91.2% prednej plochy smartfónu. Jeho procesorom je Snapdragon 710, nechýba RAM s kapacitou 4, 6, 8GB, interné úložisko s kapacitou 64, 128GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 48 a 5 megapixelový, predný fotoaparát 16 megapixelový. Smartfónu dokonca nechýba snímač otlačkov prstov integrovaný v displeji. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3 765 mAh, s podporou rýchlonabíjania VOOC 3.0. Operačným systémom smartfónu je Android 9  s nadstavbou ColorOS6.

Cena na indickom trhu sa bude pohybovať na úrovni 218 dolárov, vo verzii so 4GB RAM, 64GB interným úložiskom. Na úrovni 233 dolárov, vo verzii so 6GB RAM, 128GB interným úložiskom. Najvyššia verzia s 8GB RAM, 128GB interným úložiskom sa bude pohybovať v cene na úrovni 276 dolárov.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť