Toto je 5 najpopulárnejších kolobežiek na trhu: nechýbajú zľavové kupóny

Poďme sa pozrieť na kolobežky, ktoré patria medzi najpredávanejšie v e-shopoch. Niektoré kolobežky sa nachádzajú priamo v EU sklade, vďaka ktorému máte kolobežku do pár dní doma. Samozrejmosťou je konečná cena, kedy neplatíte žiadne poplatky navyše pri doručení.

Ninebot ES2 kolobežka – o 313€ lacnejšia ako na Slovensku

Zahraničný e-shop Banggood ponúka lacnejšie vďaka kupónu model Ninebot ES2 kolobežky. Tento produkt sa predáva ešte pod značkou Segway, kedy túto spoločnosť odkúpila v roku 2015 spoločnosť čínska spoločnosť Ninebot, ktorá vznikla investíciou spoločnosti Xiaomi.

Nová kolobežka Ninebot ES2 dosahuje maximálnu rýchlosť 25km/h, tento model kolobežky má dojazd 25km na jedno nabitie. Maximálna nosnosť je 100kg. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 529.29€.

Vďaka kupónu: 28cabb

cena klesne na hodnotu: 305.02€.

Poštovné typu  European Railway Direct Mail je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Ninebot ES2 kolobežka

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Cena na Slovensku sa pohybuje na úrovni od 619€.

Xiaomi kolobežka v EU sklade lacnejšia s darčekom

Zahraničný e-shop Gearbest teraz ponúka Xiaomi kolobežku lacnejšie v španielskom sklade.

Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 25km/h, tento model kolobežky je vyššia verzia s dojazdom 30 km na jedno nabitie. Maximálna nosnosť je 100kg. Kolobežka disponuje tzv. kinetickým energetickým módom, vďaka ktorému energia v batériach je dobíjaná pri voľnej jazde bez zapnutia pohonu. Na volante je vidieť 4 LED diódky, ktoré udávajú zostávajúcu kapacitu batérie. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie.

Uvedená varianta kolobežky je EUROPE VERSION, určená pre EU trhy, ku kolobežke teraz získate 2 náhradné duše zadarmo.

Cena kolobežky sa pohybuje v španielskom sklade v 35% zľave, c cene 354.90€ v nádhernom bielom prevedení.

Uvedneý sklad Fast-29 je španielský, doba doručenia 3 – 7 dní, poštovné je v cene 4.79€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kolobežka

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

V PREDAJI NOVÁ VERZIA Xiaomi kolobežky S VYŠŠÍM DOJAZDOM a s farebným displejom

Nová Xiaomi Mijia Scooter Pro dizajnovo je podobná predošlej generácii kolobežky. Po novom kolobežke nechýba farebný displej na ktorom sa zobrazuje aktuálna rýchlosť. Možné je nastavenie 3 režimov jazdy, ECO, D a S režim. Každý režim disponuje maximálnou rýchlosťou. Režim ECO dosahuje rýchlosť 15 km / h, režim D rýchlosť 20 km / h, režim S dosahuje 25 km / h. V režime ECO kolobežka dosahuje dojaz na úrovni až 45 kilometrov. V predošlej generácii kolobežka dosahovala dojazd na úrovni 30 kilometrov.

Cena novej kolobežky sa v predaji pred pár dňami pohybovala na úrovni 521.93€.

Momentálne sa kolobežka nachádza v zľave, v predajnej cene 475.45€. Uvedená cena je aktuálne najnižšia na trhu, ktorá ešte nebola. Poštovné European Railway Direct Mail je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Scooter Pro

Ninebot ES1 v španielskom sklade

Zahraničný e-shop Gearbest ponúka v zľave vďaka kupónu nový model Ninebot ES1 No.9 kolobežky. Spoločnosť Ninebot, je čínskou spoločnosťou, ktorá vznikla investíciou spoločnosti Xiaomi. Spoločnosť Ninebot je taktiež výrobcom Xiaomi kolobežiek. Kolobežka Ninebot je dizajnom podobná, aj kvalitou totožná s kolobežkou od Xiaomi.

Kolobežka Ninebot No. 9 má nosnosť 100 kg, poskytuje dojazd na úrovni 25 km, maximálna rýchlosť kolobežky je na úrovni 20 km / h.

Cena kolobežky sa pohybuje v sume: 318.50€.

Vďaka kupónu: GBES0001

cena klesne na hodnotu: 309.40€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Ninebot ES1 v španielskom sklade

Poštovné typu Registred Air Mail je v cene 4.79€. Produkt sa nachádza v španielskom sklade s označením Fast-29. Po rozkliknuti poštovného sa zobrazí uvedený sklad. Keďže sa produkt nachádza v Španielsku, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Kolobežka sa nachádza v španielskom sklade s označením FAST-29. Po rozkliknutí poštovného sa zobrazí aktuálny sklad.

V poľskom sklade cenovo populárna kolobežka

Zahraničný e-shop Geekbuying si pripravil zľavový kupón pre KUGOO S1 kolobežku v poľskom sklade.

Uvednej kolobežke nechýba dojazd na úrovni 30 kilometrov, jej rýchlosť je na úrovni až 30 km / hod. Kolobežke taktiež nechýba farebný displej. Nosnosť je na úrovni 120 kilogramov.

Jej cena v poľskom sklade sa pohybuje na úrovni 303.99€.

Vďaka kupónu: AFF240_KUGOOS1

cena klesne na hodnotu: 295.04€, poštovné je zadarmo. Poštovné kuriérom DPD Express je zadarmo, keďže sa produkt nachádza v poľskom sklade, dodatočné poplatky navyše pri doručení neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kolobežka v poľskom sklade

Aj Alfawise má zaujímavú kolobežku

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene vďaka kupónu kolobežku Alfawise.

Dizajnovo kolobežka je podobná populárnym Xiaomi kolobežkám. Kolobežka spoločnosti Alfawise má dojazd 30 km, poskytuje rýchlosť na úrovni 25 km / h. Taktiež kolobežka obsahuje displej na ktorom sa zobrazuje rýchlosť, alebo zostávajúca kapacita batérie.

Jej cena sa pohybuje na úroni: 336.70€.

Vďaka kupónu: GBZYQC014

cena klesne na hodnotu: 318.50€.

Poštovné typu: Europe Railway Priority Mail je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kolobežka Alfawise

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť