Výrazná 40% zľava: Xiaomi zámok so snímačom otlačkov za 55.17€!

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila ďalší nový produkt.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti, aj nový produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane na platforme Xiaomi Youpin. Novým produktom je AreoX Smart Fingerprint U-lock, zámok so snímačom otlačkov prstov.

Nový zámok môže byť použitý na uzamknutie kolobežky, bicykla, či skútra. Nechýba odolnosť voči prachu a vode, s certifikáciou IP65. Tyč zámku je veľmi pevná, aby vydržala vysoký stupeň tlaku. Snímač otlačkov je veľmi rýchly, kedy zámok môže byť odomknutý za 0.55 sekundy. Na jedno nabitie vydrží až 12 mesiacov používania, dobíja sa prostredníctvom USB C káblika. K zámku je dodávaný aj fyzický kľúč, ak by batéria bola vybitá. Samozrejmosťou je možné zámok dobiť aj prostredníctvom Powerbanky.

S verzia rozmery: 22.4 x 13 x 3.2 cm.

L verzia rozmery: 30 x 13 x 3.2 cm.

Cena v predaji sa doteraz pohybovala na úrovni: 81.85€ v menšom S prevedení.

Aktuálne sa produkt nachádza vo výraznej 39% zľave v spomínanom S prevedení, v cene na úrovni 55.17€.

Väčšia verzia zámku vo veľkosti L sa pohybuje v 40% zľave, v predajnej cene 59.09€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Areox zámok

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť