Výpredaje Ali začali, aj skladom: Xiaomi Band 4 GLOBAL s farebným displejom od 28.04€, poštovné zadarmo

Spoločnosť Xiaomi minulý týždeň predstavila najočakávanejší náramok na trhu. Aliexpress spustil vlnu júnových výpredajov.

Náramok Xiaomi Band 4 získava 0.95 palcový farebný AMOLED displej s rozlíšením 120 x 240 pixelov. Predchádzajúca verzia náramku Xiaomi Band 3 obsahuje menší 0.78 palcový displej. Kapacita batérie nového náramku bola zvýšená na hodnotu 135 mAh, u prechádzajúceho modelu to bolo 110 mAh. Aj napriek použitiu tentokrát farebného displeja, výdrž náramku je zachovaná na skvelých 20 dní. Zoberme si skutočnosť, že náramok obsahuje AMOLED displej, pre porovnanie hodinky s farebným displejom vydržia pár dní.

Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. Náramku nechýba certifikácia IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov, po dobu 30. minút. Vylepšenie získala aj technológia bluetooth. Zatiaľ čo Xiaomi Band 3 obsahuje bluetooth verzie 4, nový Xiaomi Band 4 obsahuje technológiu bluetooh 5.0, ktorá zaručuje väčší a silnejší dosah prepojenia so smartfónom. Náramok prichádza v základnej verzii a vo verzii s NFC modulom. Predstavená bola aj verzia s tématikou Avengers Limited Edition.

GLOBAL verzia náramku obsahuje angličtinu, aplikácia v smartfóne je po slovensky.

Náramok je možné kúpiť aj z Aliexpressu v GLOBAL verzii určenej pre EU trhy, je skladom, jeho cena je na úrovni  31.65€ – s odoslaním do 7 dní, na úrovni  33.46€ – s odoslaním do 3 dní. Taktiež je v predaji najlacnejšia verzia s čínštinou – za cenu 28.04€, ktorá je skladom. Poštovné zadarmo. V obehu je len približne 120ks z každej GLOBAL verzie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 4

V predaji aj na Gearbeste . Aktuálne cena klesla na hodnotu 39.60€ v GLOBAL verzii určenej pre EU trhy – totožná verzia sa bude predávať na Slovensku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 4 GLOBAL VERSION

Stránka je aj v slovenčine kliknutím na odkaz nižšie

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 4 GLOBAL VERSION na Gearbeste (SK jayzk webovej stránky)

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť