fbpx

Kupón: 10.1 palcový 64GB 2K tablet s plným LTE, slotom pre Sim za 114.60€ z pôvodných 146.59€

Spoločnosť ALLDOCUBE známa výrobou cenovo priaznivých tabletov a notebookov prichádza na trh s novým modelom tabletu.

Tablet ALLDOCUBE M5 obsahuje 10.1 palcový tablet s rozlíšením 2K. Procesorom tabletu je Mediatek MTK 6797 taktovaný na frekvenciu 2.3 GHz, nechýba RAM s kapacitou až 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Tento model okrem slotu na Micro SD karty dokonca obsahuje dva sloty pre dátovú SIM kartu, kedy tabletu nechýba plná podpora LTE sietí s frekvenciou B20. Predný fotoaparát tablet obsahuje 2 megapixelový, hlavný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 6600 mAh. Nechýba slovenčina.

Cena tabletu sa pohybuje na úrovni: 146.59€.

Vďaka kupónu s názvom: BG24f7a2

jeho cena klesne na hodnotu: 114.60€. Poštovné EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s tabletom ALLDOCUBE M5

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

 

 

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť