Kupón: 13.3 palcový ultrabook bez okrajov kláves za 224.37€ z pôvodných 242.32€

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene vďaka kupónu ultrabook spoločnosti Chuwi. Spoločnosť Chuwi sa zameriava na predaj cenovo dostupných tabletov a notebookov.

Nový notebook Chuwi LapBook SE získava 13.3 palcový displej s rozlíšením Full HD. Výhodou nového notebooku sú menšie rozmery oproti iným modelom, keďže v okolí klávesnice po bočných stranách sa nenachádza žiadny priestor navyše. Nový notebook získvaa procesor Gemini Lake N4100, grafický adaptér získava Intel® UHD Graphics 600.

Nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko typu s kapacitou 64 GB. Nechýbajú 2x USB 3.0 porty, HDMI port. Taktiež port pre Micro SD karty. Notebook vydrží až 8 hodín používania. Operačným systémom notebooku je Windows 10 samozrejme s možnosťou prepnutia jazyku aj na slovenčinu.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 242.32€.

Vďaka kupónu: Wholesale20

cena klesne na hodnotu: 224.37€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom ultrabook Chuwi

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť