fbpx

Kupón: Cubot Power 128GB s plným LTE, 6000 mAh len za 135€ z pôvodných 148.50€

Zahraničný e-shop ponúka v zľave vďaka kupónu smartfón spoločnosti Cubot.

Smartfón Cubot Power prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením Full HD+, displej je v pomere 18:9. Procesorom nového modelu je Mediatek MT6763T taktovaný na frekvenciu 2.5GHz, nechýba RAM s kapacitou 6GBinterné úložisko s kapacitou 128GB. Nový model získava 16 megapixelový hlavný fotoaparát, 8 megpaixelový predný fotoaparát. Kapacita batérie dosahuje úroveň 6000 mAh. Operačným systémom nového modelu je Android 8.1. Smartfónu nechýba plná podpora LTE sietí, všetky jazyky. Na nabíjanie slúži port typu USB C.

Cena smartfónu sa pohybuje v predajnej cene 148.50€.

Vďaka kupónu: GBMPCUBPO

cena klesne na hodnotu: 135€. Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

K smartfónu získate od nás aj sklo (2 kusy) zadarmo (pre tento nárok objednávku realizujte cez pc alebo notebook): Ochranné sklo zadarmo k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Cubot Power

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť