To tu nikdy nebolo: Amazfit Verge s funkciou telefonovania za 104.40€, na SVK až 117.98€

Hodinky Amazfit Verge získavajú 1.3 palcový AMOLED displej s priemerom 43mm, s rozlíšením 360×360 pixelov, nechýba certifikácia IP68, kedy hodinkám neuškodí plávanie. Procesor hodiniek má dve jadrá s taktom na úrovni  1.2 GHz, nechýba RAM s kapacitou 512MB, interné úložisko s kapacitou 4GB, nechýba Bluetooth 4.0, taktiež Wifi. Hodinky obsahujú GPS modul, nechýba snímač tepu. Hodinkám nechýba senzor pre tlak vzduchu. Taktiež je s nimi možné telefonovať – prostredníctvom prepojenia so smartfónom.

U hodiniek snímač tepu funguje nepretržite počas 24 hodín. Tento snímač je veľmi presný na úrovni až 98% a až o 80% s nižšou spotrebou energie. Hodinky tak môžu informovať užívateľa o abnormálnych hodnotách srdcovej frekevencie. Hodinkám nechýba aj NFC modul.

Po prvý krát v je cena hodiniek lacnejšia ako na Slovensku, keďže v čínskych e-shopoch ich cena bola vždy na vysokej úrovni. Hodinky sa predávajú v International – v medzinárodnej verzii určenej pre EU trhy.

Ich cena v rámci výpredajov klesla na hodnotu: 104.40€, vo všetkých farbách. Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je v cene 0.54€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Amazfit Verge

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Cena na Slovensku sa pohybuje na úrovni od 117.98€.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť