V EU sa oplatí: 10.1 palcový tablet Teclast s 2K rozlíšením za 144.80€

Spoločnosť Teclast nedávno predstavila nový tablet.

Tablet Teclast Master T10 prichádza s 10.1 palcovým displejom s rozlíšením 2K – 2560 x 1600 pixelov. Tablet obsahuje procesor Mediatek MTK8176 Hexa Core taktovaný na frekvenciu 1.7 GHz s Turbo Boost do frekvencie 2.1 GHz, nechýba RAMs kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 128GB. Tablet obsahuje predný fotoaparát 8 megapixelový, zadný fotoaparát 13 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 8100 mAh. Na nabíjanie slúži Micro USB port, taktiež tablet obsahuje Micro HDMI port. Podľa výrobcu vydrží až 8 hodín používania na jedno nabitie. Na zadnej strane tablet obsahuje aj snímač otlačkov prstov. Tablet je v predaji veľmi populárny, nechýba až 46 strán komentárov od kupujúcich, samozrejmosťou tabletu je slovenčina.

Tablet sa nachádza v poľskom sklade s označením FAST-08 v zľave, v predajnej cene 144.80€. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Doručenie je kuriérom v cene 7.01€ s dobou doručenia 2 – 5 dní. Trošku je poštovné síce drahšie, ale tablet máte do pár dní doma.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Teclast T10

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť