Výpredaje Ali: Dotykové Haylou GT1, na ktorých sa podieľa Xiaomi za 16.84€

Zahraničné e-shopy ako Banggood, Gearvita, či Aliexpress do predaja zaradili nové slúchadlá Haylou GT1.

Nové Haylou GT1 vznikli v spolupráci so spoločnosťou Xiaomi. Prichádzajú v nádhernom matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny používania, nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov Siri, Google Asistent, alebo Xiaomi asistent XiaoAi. Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď.

Výpredaje Aliexpress začínajú o 09:00 hod., kedy cena slúchadiel klesne na hodnotu 16.84€, poštovné je v cene 0.19€. Tento model slúchadiel je v predaji neuveriteľne populárny, nechýba až 1459 feedbackov od kupujúcich. Aktuálne sú u predajcu skladom.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Haylou GT1

Nechýbajú aj Redmi Airdots

Nová Xiaomi značka Redmi pred pár týždňami predstavila vlastné bezdrôtové slúchadlá.

Nové Redmi AirDots prichádzajú v elegantnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny,nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Slúchadlá pri dvojitom poklepnutí umožnia spustiť hlasového asistenta Siri, alebo Google Asistenta na Android smartfónoch.

Cena slúchadiel v rámci dnes spustených Ali výpredajov klesla na hodnotu 18.89€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Redmi Airdots

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi s výdržou 11 hodín

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú generáciu bezdrôtových slúchadiel. V spolupráci so zahraničným e-shopom Banggood sme si pripravili zľavový kupón pre slúchadlá.

Povrch nových slúchadiel je podobný, ktorý nájdeme na Xiaomi náramkoch Mi Band 1 a Mi Band 1S. Sluchátka sú dokonca odolne voči dažďu.

Sluchátka Xiaomi Bluetooth Headset Younth Edition disponujú výdržou na úrovni až 11 hodín. V balení nechýba 5 druhov veľkostí štuplíkov.

Cena v zahraničnom e-shope sa pohybuje v cene na úrovni: 22.19€.

Vďaka kupónu: BGXMYBT

cena klesne na hodnotu: 12.42€, poštovné je zadarmo. Tento model Xiaomi slúchadiel je v predaji jedným z najpopulárnejších, nechýba vyše 309 strán od kupujúcich. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi bezdrôtové slúchadlá

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť