Xiaomi Band 4 láme rekordy: 1 milión predaných kusov za 8 dní, je najpredávanejším

Spoločnosť Xiaomi minulý týždeň predstavila najočakávanejší náramok na trhu.

Viceprezident spoločnosti Xiaomi Donovan Sung prostredníctvom Twitteru oznámil veľmi potešujúcu správu. Nový náramok je v predajoch neuveriteľne úspešný a je najrýchlejšie predávajúcim Mi Band náramkom. Za krátkych 8 dní spoločnosť predala neuveriteľný 1 milión kusov nového náramku.

Náramok Xiaomi Band 4 získava 0.95 palcový farebný AMOLED displej s rozlíšením 120 x 240 pixelov. Predchádzajúca verzia náramku Xiaomi Band 3 obsahuje menší 0.78 palcový displej. Konečne u nového náramku je aj zvýšený jas displeja, ktorý je čitateľný aj na slnku. Kapacita batérie nového náramku bola zvýšená na hodnotu 135 mAh, u prechádzajúceho modelu to bolo 110 mAh. Aj napriek použitiu tentokrát farebného displeja, výdrž náramku je zachovaná na skvelých 20 dní. Zoberme si skutočnosť, že náramok obsahuje AMOLED displej, pre porovnanie hodinky s farebným displejom vydržia pár dní.

Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. Náramku nechýba certifikácia IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov, po dobu 30. minút. Vylepšenie získala aj technológia bluetooth. Zatiaľ čo Xiaomi Band 3 obsahuje bluetooth verzie 4, nový Xiaomi Band 4 obsahuje technológiu bluetooh 5.0, ktorá zaručuje väčší a silnejší dosah prepojenia so smartfónom. Náramok prichádza v základnej verzii a vo verzii s NFC modulom. Predstavená bola aj verzia s tématikou Avengers Limited Edition.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť