Až 72€ kupón: 10.1 palcový Xiaomi Mi Pad 4 Plus s výdržou 18 hodín za 234.05€ z pôvodných 306.07€

Spoločnosť Xiaomi v auguste nečakane predstavila nový tablet Xiaomi Mi Pad 4 Plus.

Tablet Xiaomi Mi Pad 4 Plus získava 10.1 palcový displej s rozlíšením Full HD+. Nový tablet získava procesor Snadpragon 660, nechýba RAM s kapacitou 4GBinterné úložiská s kapacitou 64GB alebo 128GB. Hlavný fotoaparát nový tablet získava 13 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 8260 mAh. Novému tabletu nechýba duálna Wifi, audio jack, taktiež slot pre dátovú kartu.

Uvedená varianta je s GLOBAL ROM, ktorej súčasťou je aj slovenčina, aj aplikácia Google Play. Táto varianta neobsahuje aktualizácie nadstavby MIUI. Cena varianty so 64GB interným úložiskom sa pohybuje v cene: 306.07€.

Vďaka kupónu: BG56ac17

cena klesne na hodnotu: 234.05€. Tablety Xiaomi sa oficiálne na EU trhoch nepredávajú, v tomto tablete je verzia MIUI nahraná dodatočne, pravdepodobne bez aktualizácii, systém slovenčinu má. Pre svoju funkciu prehliadania internetu, sťahovanie aplikácii Google Play je to postačujúce. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Pad 4 Plus

Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je v sume 2.09€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť