fbpx

Exkluzívny kupón: Nubia X 128GB s dvomi displejmi, 8GB RAM, s plným LTE len za 316.68€

Spoločnosť Nubia nedávno predstavila nový model smartfónu Nubia X.

Smartfón Nubia X získava 6.26 palcový AMOLED displej s rozlíšením Full HD+, displej získava pomer na úrovni 19:9. Pomer displeja voči prednej strane je na úrovni 93.6%. Procesorom nového smartfónu je vlajkový Snapdragon 845, nechýba RAM s kapacitou 6GB alebo 8GB, interné úložisko na úrovni 64GB, 128GB, 256GB. Novému modelu nechýba batéria s kapacitou 3 800 mAh. Hlavný fotoaparát nový model obsahuje duálny 24 a 16 megapixelový, predný fotoaparát smartfón neobsahuje žiadny, na uskutočňovanie selfie fotiek slúži zadný fotoaparát, keďže nový model obsahuje displej aj na zadnej strane. Zadný displej smartfón obsahuje 5.1 palcový s rozlíšením HD+. Nový model pobeží na operačnej nadstavbe Nubia UI 6.0. X. Uvedenému modelu nechýba plná podpora LTE sietí.

Cena smartfónu v predaji s 8GB RAM, 128GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni: 328.56€.

Vďaka kupónu: GBMPNX128

cena klesne na hodnotu: 319.68€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

K smartfónu získate od nás aj sklo (2 kusy) zadarmo: Ochranné sklo zadarmo k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Nubia X

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť