Exkluzívny kupón: Xiaomi Hey+ GLOBAL s farebným displejom, NFC za 31.11€ z pôvodných 44.45€

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila nový náramok.

Nový náramok Xiaomi Hey+ získava 0.95 palcový farebný displej s rozlíšením 240 x 120 pixelov. Náramok Xiaomi Band 3 obsahuje menší 0.78 palcový displej, taktiež menšie rozlíšenie 120 x 80 pixelov.

Na jeho výrobe sa podieľa spoločnosť Shenzhen Ruyi Discovery Technology Co. Medzi zaujímavé vlastnosti patrí NFC modul, ktorý slúži aj na otváranie dverí, napríklad v práci, namiesto dochádzkovej karty a podobne. Kapacita batérie nového náramku dosahuje úroveň 120 mAh, ktorá zaručuje približne 18 dní používania na jedno nabitie. Náramok je taktiež vodotesný do hĺbky 50 metrov. Náramku nechýbajú bežné funkcie ako monitor spánku, podpora notifikácií, meranie tepu, merač kalórií, nastavenie budíka. Náramok sa nachádza v predaji v medzinárodnej verzii s angličtinou.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 44.45€.

Vďaka kupónu: BGhudc11

cena klesne na hodnotu: 31.11€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 5.37€. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Hey+

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť