fbpx

Kupón: Vysávač 360 S6 umýva vodou, v čiernej farbe len 288€ z pôvodných 297€

Medzi užitočné produkty do domácnosti patria robotické vysávače. Ich popularita rastie neuveriteľným tempom.

Čínska spoločnosť 360 nedávno predstavila svoj vlastný robotický vysávač. Ako môžeme vidieť, dizajn nového vysávača spoločnosti 360 bol inšpirovaný dizajnom Xiaomi vysávača. Vysávač je rovnako možné spárovať s aplikáciou v smartfóne, v ktorej taktiež ako u Xiaomi vysávača môžme vidieť trasu vysávania.

Na jedno nabitie robot vydrží približne 2 hodiny vysávania. Ak je batéria na nízkej úrovni, aj tento vysávač sa automaticky napojí na dock nabíjaciu stanicu. Vysávač bez problémov prekoná aj prahové lišty do výšky 1.5 cm. Uvedený model taktiež obsahuje funkciu umývania vodou – obsahuje zásobník na vodu.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 297€.

Vďaka kupónu: GB-AP360S6B

cena klesne na hodnotu: 288€. Kupón platí pre čierne prevedenie, na stránke produktu sa nezabudnite prekliknúť na čierne prevedenie.

Vysávač je vo verzií GLOBAL určený pre všetky trhy.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom robotický vysávač 360

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť