Kupón: Xiaomi prilba získava vylepšenie, automatické svietenie pri brzdení, či automatické vypnutie, za 47.26€

Spoločnosť Xiaomi má na trhu aj bezpečnostnú prilbu. Na trhu sa nachádza nová verzia prilby, ktorá je aktualizáciou predošlej verzie.

Je vyrobená z odolného materiálu, kedy jej povrchu neuškodí dážď. Prilba obsahuje LED svetlo, vďaka ktorému je viditeľná v noci. LED svetlo obsahuje batériu, ktorá sa nabíja pomocou magnetického nabíjania. V nepretržitej prevádzke svietenia svetlo svieti 36 hodín.  Oproti predchodcovi získava novú funkciu – počas nepoužívania jej nechýba automatické vypnutie. Ďalšia nová funkcia je výstražné svietenie pri brzdení, kedy prilba detekuje, kedy užívateľ brzdí.

Jej cena sa pohybuje na úrovni: 63.01€.

Vďaka kupónu: 97c2b3

cena klesne na hodnotu: 47.26€.  Poštovné EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Smart4U prilba

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť