O 14€ lacnejší ako na SVK, 3490 hodnotení: Xiaomi Band 4 určený pre EU trhy za 31.25€, na SVK 45.49€

Náramok Xiaomi Band 4 získava 0.95 palcový farebný AMOLED displej s rozlíšením 120 x 240 pixelov. Predchádzajúca verzia náramku Xiaomi Band 3 obsahuje menší 0.78 palcový displej. Konečne u nového náramku je aj zvýšený jas displeja, ktorý je čitateľný aj na slnku. Kapacita batérie nového náramku bola zvýšená na hodnotu 135 mAh, u prechádzajúceho modelu to bolo 110 mAh. Aj napriek použitiu tentokrát farebného displeja, výdrž náramku je zachovaná na skvelých 20 dní. Zoberme si skutočnosť, že náramok obsahuje AMOLED displej, pre porovnanie hodinky s farebným displejom vydržia pár dní.

Toto je najlepšia aplikácia pre nové ciferníky k Mi Band 4 (+ návod)

Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. Náramku nechýba certifikácia IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov, po dobu 30. minút. Vylepšenie získala aj technológia bluetooth. Zatiaľ čo Xiaomi Band 3 obsahuje bluetooth verzie 4, nový Xiaomi Band 4 obsahuje technológiu bluetooh 5.0, ktorá zaručuje väčší, silnejší dosah prepojenia so smartfónom, synchronizácia so smartfónom je výrazne rýchlejšia ako u predchádzajúceho modelu náramku.

Čínske verzie náramku neodporúčame kupovať, kupujte vždy verzie GLOBAL / medzinárodné, určené priamo pre EU trhy. GLOBAL verzia náramku obsahuje angličtinu, aplikácia v smartfóne je po slovensky. Uvedená verzia je totožná, ktorá sa predáva na Slovensku.

V predaji na Aliexpresse sa jeho cena dnes pohybuje na úrovni 31.25€. Náramok je skladom u predajcu. Náramku nechýba ohromných 3490 hodnotení od kupujúcich s vysokou mierou spokojnosti aj s rýchlym dodaním.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 4 GLOBAL

Cena na Slovensku sa pohybuje na úrovni od 45.49€ (s poštovným), ušetríte tak 14€.

Xiaomi Band 4 láme rekordy: 1 milión predaných kusov za 8 dní, je najpredávanejším

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť