O 29€ lacnejší ako na SVK, 2x sklo zadarmo: Xiaomi Mi Play 64GB GLOBAL za 107.10€, na SVK 136.77€

Spoločnosť Xiaomi predstavila pred pár týždňami nový model smartfónu.

Smartfón Xiaomi Mi Play získava 5.84 palcový displej s rozlíšením Full HD+. Procesorom nového smartfónu je Helio P35, ktorý je vyrábaný 12 nm procesor, taktovaný na frekvenciu 2.3 GHz. V testoch AnTutu je procesor porovnateľný s procesorom Snapdragon 625. Kapacita RAM dosahuje úroveň 4GB, interné úložisko na úrovini 64GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát nový model obsahuje duálny 12 a 2 megapixelový, predný fotoaparát smartfón obsahuje 8 megapixelový. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3000 mAh. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Na nabíjanie slúži USB port typu C.

Jeho cena v GLOBAL variante určenej pre EU trhy s EU adaptérom, aktualizáciami, slovenčinou so 4GB RAM, 64GB interným úložiskom bola znížená len na 107.10€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. 

K smartfónu získate od nás aj sklo (2 kusy) zadarmo (ponuka platí do 31. júla 2019): Ochranné sklo zadarmo k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi Play

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Cena na Slovensku sa pohybuje na úrovni od 136.77€.

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť