Xiaomi Mi A3 oficiálne predstavený

Spoločnosť Xiaomi dnes oficiálne predstavila nový model smartfónu.

Smartfón Xiaomi Mi A3 získava 6.088 HD+, displej získava pomer na úrovni 19.5:9. Jeho procesorom je Snapdragon 665, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB, alebo 128GB, s možnosťou rozšírenia prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 256GB. Hlavný fotoaparát smartfón získava trojitý 48, 8, 2 megapixelový, predný fotoaparát 32 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň skvelých 4030 mAh, na nabíjanie slúži port typu USB C. Snímač otlačkov prstov sa nachádza v displeji. Operačným systémom smartfónu je Android One.

Do oficiálneho predaja vstupuje v Španielsku 24. júla v cene 249€, vo verzii so 4GB RAM, 64GB interným úložiskom. Cena verzie so 4GB RAM, 128GB interným úložiskom sa bude pohybovať na úrovni 279€. Ceny pre Španielsko sú nižšie ako v iných krajinách EU, pravdepodobne v ďalších krajinách cena bude o niečo vyššia.

Zdroj: https://buy.mi.com/es/buy/product/mi-a3

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť