Až 58€ kupón: Xiaomi Mi Pad 4 64GB so slovenčinou 171.61€ z pôvodných 230.32€

Xiaomi Mi Pad 4

Xiaomi Mi Pad 4 získava 8 palcový displej s rozlíšením Full HD, s displejom v pomere 16:10. U nového tabletu nechýba hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 6000 mAh. Procesorom tabletu je Snapdragon 660, nechýba funkcia rozpoznávania tváre majiteľa. Tablet beží na Androide 8.1, na operačnej nadstavbe MIUI 10. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Tablet je dostupný v dvoch prevedeniach: čierna, ružová zlatá.

Cena tabletu v 64GB variante s GLOBAL ROM / so slovenčinou v predaji sa pohybuje na úrovni 230.32€.

Vďaka kupónu s názvom: BGe5760c

cena klesne na hodnotu: 171.61€. Tablety Xiaomi sa oficiálne na EU trhoch nepredávajú, v tomto tablete je verzia MIUI nahraná dodatočne, pravdepodobne bez aktualizácii, systém slovenčinu má. Pre svoju funkciu prehliadania internetu, sťahovanie aplikácii Google Play je to postačujúce. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi MI Pad 4

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Priority Line, ktoré je v cene 2.17€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť