Cena, ktorá dávno nebola: Ideálny 8.4′ Chuwi Hi9 so 64GB úložiskom, s 2K displejom za 98.59€

Spoločnosť Chuwi, ktorá sa zameriava na predaj cenovo dostupných tabletov a notebookov má na trhu model so skvelými parametrami vzhľadom k skvelej cene produktu.

Tablet Chuwi Hi9 získava 8.4 palcový displej s rozlíšením až 2K. Tablet obsahuje procesor MTK8173, RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 128GB. Hlavný fotoaparát tablet obsahuje 5 megapixelový, predný fotoaparát 2 megpaixelový. Na nabíjanie slúži Micro USB. Samozrejmosťou sú všetky jazyky aj so slovenčinou.

Cena tabletu bola znížená na hodnotu 98.59€. Poštovné EU Priority Line je v cene 3.76€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s tabletom Chuwi Hi9

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť