Cena, ktorá dávno nebola: Redmi Airdots len za 16.26€

Nová Xiaomi značka Redmi pred pár týždňami predstavila vlastné bezdrôtové slúchadlá.

Nové Redmi AirDots prichádzajú v elegantnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny,nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Slúchadlá pri dvojitom poklepnutí umožnia spustiť hlasového asistenta Siri, alebo Google Asistenta na Android smartfónoch.

Cena slúchadiel bola znížená na hodnotu: 16.26€. Poštovné je v cene 0.01€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Redmi Airdots

Populárne Xiaomi Haylou slúchadlá

Nové Haylou GT1 vznikli v spolupráci so spoločnosťou Xiaomi. Prichádzajú v nádhernom matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny používania, nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov Siri, Google Asistent, alebo Xiaomi asistent XiaoAi. Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď.

Aktuálne sú na Aliexpresse slúchadlá dostupné kliknutím na odkaz nižšie, v cene 16.50€, poštovné za 0.20€. Zľava potrvá 2 dni. Nechýba im ohromných 9975 hodnotení. Predajca slúchadlá odosiela do 24 hodín.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Halou GT1

Xiaomi slúchadlá s výdržou 11 hodín

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú generáciu bezdrôtových slúchadiel. V spolupráci so zahraničným e-shopom Banggood sme si pripravili zľavový kupón pre slúchadlá.

Povrch nových slúchadiel je podobný, ktorý nájdeme na Xiaomi náramkoch Mi Band 1 a Mi Band 1S. Sluchátka sú dokonca odolne voči dažďu.

Sluchátka Xiaomi Bluetooth Headset Younth Edition disponujú výdržou na úrovni až 11 hodín. V balení nechýba 5 druhov veľkostí štuplíkov.

Cena v zahraničnom e-shope sa pohybuje v cene na úrovni: 22.40€.

Vďaka kupónu: BGXMYY

cena klesne na hodnotu: 11.64€, poštovné je zadarmo. Tento model Xiaomi slúchadiel je v predaji jedným z najpopulárnejších, nechýba vyše 2375 hodnotení od kupujúcich. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi bezdrôtové slúchadlá

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť